radosť z vlastnej postavy! natrvalo
nova line

O nás

o nás

To čo by nás, Nova Line

mohlo najlepšie charakterizovať je odlišnost od všetkych iných podobných spoločností zaoberajúcich sa ženskou krásou. My sa totiž nechceme starať iba o telo ženy, ale aj o jej dušu.

Ponúkame tú najvyššiu kvalitu

v každej oblasti v ktorej sa Vám chceme prihovoriť, ponúkame Vám oddych a relax v príjemnom prostredí s príjemnými a múdrymi ľuďmi, ponúkame Vam pocit istoty, lebo u nás nájdete presne to čo hľadáte pod odborným dohľadom lekára, ponúkame Vám tie najmodernejšie technológie a najnovšie postupy prostredníctvom našich služieb, ponúkame Vám radosť a spokojnosť keď budete od nás odchádzať a ten pocit šťastia, že už od dnes budem navždy iná.

Výsledkom navštevovania nášho salónu

by mala byť žena o 20 až 30 % štíhlejšia, bez celulitídy, bez vrások, s omladenou, sviežou pleťou na tvári a dekolte, bez chĺpkov v problemových partiách, s detoxikovaným telom a nesmierne dôležitými radami čo má, čo nemá jesť, keď nechce opäť pribrať. Odnáša si od nás množstvo cenných rád v oblastiach nových módnych trendov v líčení a v starostlivosti o seba. Okrem toho má ako bonus kupón na čokoládovú, medovú, alebo thajskú masáž, podľa vlastného výberu.

Príďte k Nám, buďte našim klientom, staňte sa našim priateľom a my sa budeme od teraz už o Vás starať.

akcie

Obsah akcií pre vás pripravujeme

novinky

Obsah noviniek pre vás pripravujeme

Rýchly kontakt

NOVA LINE
Kozáčeka 7, 960 01 Zvolen
tel.: 0907 461 563
mail: info@nova-line.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:
09:00 – 17:00 hod.

meter