radosť z vlastnej postavy! natrvalo
nova line

Vybavenie • Ultrazvuková kavitácia CRYOLEX MAXI

example2

Ultrazvukové kavitácie

example2 Ultrazvuková kavitácia predstavuje v súčasnej dobe najmodernejšiu technológiu pre formovanie postavy a bezbolestnú liposukciu bez poškodenia integrity povrchu kože. Okamžitý výsledok, bezbolestná aplikácia a dlhotrvajúci efekt robia z ultrazvukových kavitáciou najžiadanejší technológiu na trhu prístrojov zameraných na redukciu objemu. Metóda ultrazvukovej kavitácie prináša výsledky nielen v oblasti formovania postavy a úbytku prebytočných tukov, ale tiež prispieva k zrýchleniu metabolizmu a celkovej regenerácii tela. Výsledný efekt odbúranie tukových buniek je trvalý - pretože dochádza k deštrukcii tukových buniek a ich následnému vylúčeniu - v tom je táto metóda úplne unikátne a vysoko efektívne. Pre maximálny efekt odporúčame absolvovať 4 - 6 sedení.

Indikácia

redukcia tukových buniek, formovanie postavy, zrýchlenie metabolizmu

Aplikácia

paže, brucho, boky, zadok, stehná, kolená

Princíp

Ultrazvuková kavitácia je proces, pri ktorom dochádza k štiepeniu a implózii tukových buniek pomocou ultrazvukových vĺn. Ultrazvukové vlny sú jemné vlny zvuku o špecifické frekvencii, ktoré vyvolávajú zmeny na molekulárnej báze ošetrovaného tkaniva. Tkanivo, ktorá najlepšie absorbuje tento druh vĺn a sťahuje si ich do svojho vnútra, sú tukové bunky. Po absorpcii dochádza k narušeniu štruktúry samotnej bunky a väzby medzi jednotlivými bunkami. Tukové bunky sa vplyvom pôsobenia ultrazvukových vĺn postupne zväčšujú a dochádza k ich implózii (opak explózie - zrútenie bunky do seba samej) a rozpadu.

Detailný pohľad na tukové tkanivo pred a 5 minút po ošetrení ultrazvukovou kavitáciou

Detailný pohľad na tukové tkanivo
Po rozpade tukové bunky sa uvoľnený tuk dostáva do lymfatického systému a tým je transportovaný do pečene a obličiek, kde dochádza k ich spracovaniu a odbúranie a následne sú odbúranie tuky vylúčené z tela von. Z tohto dôvodu je po ošetrení nevyhnutné výrazne zvýšiť pitný režim, aby mohli byť bunky vylúčené z tela. Pre zlepšenie lymfatického obehu a vylučovanie odporúčame vždy po ošetrení absolvovať lymfodrenáž.

Kavitácia priebeh

Kavitacia priebeh

Riziká a kontraindikácie

pocit pískanie v ušiach počas ošetrenia, tehotenstva, dysfunkcie pečene a obličiek, infekcie, teplota, keloidné zjazvenie v oblasti ošetrenie, vysoký krvný tlak, precitlivenosť pokožky

Dosiahnuté výsledky

Dosiahnuté výsledky

akcie

Obsah akcií pre vás pripravujeme

novinky

Obsah noviniek pre vás pripravujeme

Rýchly kontakt

NOVA LINE
Kozáčeka 7, 960 01 Zvolen
tel.: 0907 461 563
mail: info@nova-line.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:
09:00 – 17:00 hod.

meter