Odhaľ tajomstvo večnej mladosti a zdravia

Vybavenie


Ultrazvuková kavitácia CRYOLEX MAXI

Ultrazvukové kavitácie

Ultrazvuková kavitácia predstavuje v súčasnej dobe najmodernejšiu technológiu pre formovanie postavy a bezbolestnú liposukciu bez poškodenia integrity povrchu kože. Okamžitý výsledok, bezbolestná aplikácia a dlhotrvajúci efekt robia z ultrazvukových kavitáciou najžiadanejší technológiu na trhu prístrojov zameraných na redukciu objemu. Metóda ultrazvukovej kavitácie prináša výsledky nielen v oblasti formovania postavy a úbytku prebytočných tukov, ale tiež prispieva k zrýchleniu metabolizmu a celkovej regenerácii tela. Výsledný efekt odbúranie tukových buniek je trvalý - pretože dochádza k deštrukcii tukových buniek a ich následnému vylúčeniu - v tom je táto metóda úplne unikátne a vysoko efektívne. Pre maximálny efekt odporúčame absolvovať 4 - 6 sedení.

Indikácia

redukcia tukových buniek, formovanie postavy, zrýchlenie metabolizmu

Aplikácia

paže, brucho, boky, zadok, stehná, kolená

Princíp

Ultrazvuková kavitácia je proces, pri ktorom dochádza k štiepeniu a implózii tukových buniek pomocou ultrazvukových vĺn. Ultrazvukové vlny sú jemné vlny zvuku o špecifické frekvencii, ktoré vyvolávajú zmeny na molekulárnej báze ošetrovaného tkaniva. Tkanivo, ktorá najlepšie absorbuje tento druh vĺn a sťahuje si ich do svojho vnútra, sú tukové bunky. Po absorpcii dochádza k narušeniu štruktúry samotnej bunky a väzby medzi jednotlivými bunkami. Tukové bunky sa vplyvom pôsobenia ultrazvukových vĺn postupne zväčšujú a dochádza k ich implózii (opak explózie - zrútenie bunky do seba samej) a rozpadu.

Detailný pohľad na tukové tkanivo pred a 5 minút po ošetrení ultrazvukovou kavitáciou


Po rozpade tukové bunky sa uvoľnený tuk dostáva do lymfatického systému a tým je transportovaný do pečene a obličiek, kde dochádza k ich spracovaniu a odbúranie a následne sú odbúranie tuky vylúčené z tela von. Z tohto dôvodu je po ošetrení nevyhnutné výrazne zvýšiť pitný režim, aby mohli byť bunky vylúčené z tela. Pre zlepšenie lymfatického obehu a vylučovanie odporúčame vždy po ošetrení absolvovať lymfodrenáž.

Kavitácia priebeh

Riziká a kontraindikácie

pocit pískanie v ušiach počas ošetrenia, tehotenstva, dysfunkcie pečene a obličiek, infekcie, teplota, keloidné zjazvenie v oblasti ošetrenie, vysoký krvný tlak, precitlivenosť pokožky

Dosiahnuté výsledky