Odhaľ tajomstvo večnej mladosti a zdravia

Vybavenie


MABEL rádiofrekvenčné systémy

Rádiofrekvenčné technológia

Kombinovaná rádiofrekvenčná technólogia je jednou z najmodernejších metód používaných v oblasti. Počas vývoja týchto prístrojov sa postupne prechádzalo od využitia monopolárnych hlavíc v chirurgii, cez bipolárne až k najmodernejším tripolárnym systémom kombinujúce monopolárne prvky. Rádiofrekvenciu sú výrazne bezpečnejšie a všestrannejšie ako u ulrazvukových kavitáciach. Výhodou rádiofrekvencie je okamžitá reakcia pacienta a na ošetrenie a dlhotrvajúce účinky pri zachovaní maximálnej bezpečnosti.

Na čo sa používa?

Vyhladzovanie vrások, vypnutie pleti, odstránenie dvojitých brád, vypnutie dekoltu, rozpúštanie tukov, vyhladzovanie pomarančovej kože, formovanie postavy, boj s celulitídou

Kde sa aplikuje?

Tvár, krk, dekolt, paže, zadok, stehná

Ako to všetko funguje?

Rádiofrekvenčné technológie fungujú na princípe zahriatia cieľového tkaniva na požadovanú teplotu a toto teplo vyvoláva požadovaný efekt ošetrenia. Prístrojové rozpúštanie tukových buniek prebieha pri ošetrení len ak je cieľová bunka zahriatá na teplotu 43°C. Pri tejto teplote dochádza k postupnému zkvapalneniu tukovej bunky a následnému vyplaveniu lymfatickými cestami von z tela pomocou ľadvín a pečene. Toto prináša vytúžený efekt odstránenie tukových buniek s tým úbytok na váhe a objemu ošetrenej partie. Odvod rozpustených tukových buniek z tela je v maximálnej možnej miere podporený lymfatickou masážou, ktorá zrýchľuje lymfatický obeh. Pre správny efekt je veľmi dôležité prehriatie celej vrstvy tukového tkaniva na správnu teplotu, inak sa efekt nedostaví.

princíp rozpúštania tukových buniek


Nedostatok kolagénových vlákien v tkanive spôsobuje ich nerovnosť a nerovnomerné rozloženie týchto vlákien má za následok vytvorenie postupných prehlbenín (vrásky alebo pomarančová koža). Kolagén je možné stimulovať v tele pomocou pôsobením tepla a mikroprúdov, ktoré pomôžu tieto vlákna regenerovať a znásobiť ich počet až desatnásobne. Prvotný efekt ošetrenia je vypnutie pokožky a pocit stiahnutej koži na tvári, dekolte alebo na nohách (toto predstavuje okamžitý efekt ošetrenia). V nasledujúcich dňoch dochádza k obnoveniu vlákien (obnova kolagénových vlákie je dlhodobý proces trvajúci cca 3 týždne).

Pre koho je riziková rádiofrekvenčná technológia?

  • tehotné ženy
  • epileptikov, cukrovkárov
  • ľudí s: poruchami zrážanlivosti krvi, problémami termoregulácie, mykózami, oparmi, psoriázou
  • ľudí používajúcich kardiostimulátor

Dosiahnuté výsledky