radosť z vlastnej postavy! natrvalo
nova line

Služby • Odstránenie hlbokých vrások

Aplikácia kyseliny hyaluronovej na vyplnenie vrások,
jaziev a zväčšovanie pier.

Aplikácia kyseliny hyaluronovej je veľmi účinnou a obľúbenou metódou na korekciu hlbších vrások (nosovoústne ryhy, vrásky na čele, vrásky nad hornou perou ) a na zväčšovanie a modeláciu objemu pier .

Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je dôležitou a prirodzenou súčasťou nášho organizmu. Jej hydratačné a viskózno – elastické vlastnosti dodávajú našej pokožke hebkosť a pružnosť . Procesom stárnutia produkcia tejto látky v organizme klesá a naša pokožka stráca elasticitu , je menej hydratovaná a objavujú sa prvé vrásky.

Aplikáciou kyseliny hyaluronovej dopÍňame pokožke jej vlastnú látku a vraciame jej stratený objem a vlahu. Kyselina hyaluronová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou priamo pod vrásku. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva v lokálnom znecitlivení. Zákrok trvá 15 až 30 minút a bezprostredne po jeho ukončení sa môže v mieste vpichu objaviť drobný opuch alebo začervenanie. 48 hodín po zákroku je výplňový materiál voľne pohyblivý, preto nie je vhodné zapájať mimiku v ošetrovanej oblasti a ani sa ošetrovanej oblasti dotýkať. Taktiež sa nedoporučuje vystavovať ošetrenú oblasť intenzívnemu teplu (napr. solárium, slnko, sauna), alebo silnému chladu. Minimálne po dobu, pokiaľ pretrváva opuch alebo začervenanie. Dôležité je tiež, aby klientka bola počas zákroku úplne zdravá a neužívala lieky spôsobujúce zvýšenú krvácavosť.

Výhodou tejto metódy je jej okamžitý a pomerne dlhotrvajúci efekt. Dĺžka efektu je 6 až 18 mesiacov v závislosti od druhu aplikovaného materiálu. Aplikácia výpňových materiálov ( vstrebateľných implantátov ) je dobre kombinovateľná aj s botulotoxínom a ďalšími technikami slúžiacimi na odstránenie vrások.

Dosiahnuté výsledky

Pred

po

example2example2
Hlboké nasolabiálne ryhy ošetrené produktom TEOSYAL® Deep Lines, horné lícne kosti a dolné očné viečka ošetrené prípravkom TEOSYAL® Ultra Deep.

Pred

po

example2example2
TEOSYAL® Kiss remodeluje a vypĺňa pery, taktiež vyhladzuje jemné vrásky v okolí pier.
example2example2
Aplikáciou výplňového materiálu TEOSYAL® Ultra Deep sa vyplnia poklesnuté časti tváre. TEOSYAL® Ultra Deep je vhodný najmä na modeláciu lícnych kostí a kontúr tváre.
example2example2
Tvár pôsobí prirodzene, ryhy sú výrazne zredukované, tiene a priehlbiny v okolí lícnych kostí zmizli, a to všetko použitím produktov TEOSYAL® Deep Lines a TEOSYAL® Ultra Deep.
example2example2
Kombinované použitie produktov TEOSYAL® Ultra Deep a TEOSYAL® Global Action upraví hlboké ryhy a navráti tvári jej objem.
example2example2
Použitím produktov TEOSYAL® Ultra Deep a TEOSYAL® Global Action je spodná časť tváre symetricky vyformovaná, vrásky sú vyplnené a vyhladené a objem zväčšený.

akcie

Obsah akcií pre vás pripravujeme

novinky

Obsah noviniek pre vás pripravujeme

Rýchly kontakt

NOVA LINE
Kozáčeka 7, 960 01 Zvolen
tel.: 0907 461 563
mail: info@nova-line.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:
09:00 – 17:00 hod.

meter