radosť z vlastnej postavy! natrvalo
nova line

Služby • Drakula terapia – omladenie

Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou – pomocou informácií, ktoré sú zapísané vo Vašej vlastnej krvi. Správny medicínsky názov tejto terapie je S3 terapia (stimulated self serum – samostimulačné sérum) alebo PRP terapia (plateled rich plasma – plazma bohatá na krvné doštičky).

Tajomstvo Drakula terapie spočíva v tom, že krvná plazma obsahuje rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka začína opäť omladzovať. Poškodenia a predčasné starnutie pokožky, ktoré boli spôsobené vplyvom slnečného žiarenia, sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú.

Kde sa aplikuje?

líca, oblasť okolo očí, čelo, oblasť nosovo – ústnych vrások, kontúry tváre, vlasová časť hlavy, krk, dekolt, ruky, boky, brucho

Ako to funguje?

Lekár pacientovi injekčne odoberie minimálne množstvo jeho vlastnej krvi (4 – 16 ml) a po jej odobratí ju prostredníctvom centrifúgy separuje na červené a biele krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje krvné doštičky. Do získanej krvnej plazmy sa následne pridá jedinečný DNA aktivátor. Takto pripravené sérum lekár aplikuje do pacientovej pokožky. Aplikácia je možná buď pomocou ošetrenia známeho ako mezoterapia (maličké asi 2 mm hlboké vpichy do oblasti tváre, krku a dekoltu), alebo priamo pod vrásky ako výplňový materiál. Možná je i kombinácia týchto metód. Vďaka tomuto regeneračnému procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia. Ošetrenie pomocou Drakula terapie trvá v priemere 30 až 45 minút a vďaka jedinečnému DNA aktivátoru účinky tejto terapie pretrvávajú 6 – 8 mesiacov.

akcie

Obsah akcií pre vás pripravujeme

novinky

Obsah noviniek pre vás pripravujeme

Rýchly kontakt

NOVA LINE
Kozáčeka 7, 960 01 Zvolen
tel.: 0907 461 563
mail: info@nova-line.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:
09:00 – 17:00 hod.

meter